Mediateka zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Sawicką.

monika_sawicka_ksiazkiMiłośników dobrej, kobiecej książki zapraszamy do Mediateki 29 listopada o godzinie 18.00 na spotkanie autorskie z Moniką Sawicką. Wstęp wolny.
Tak o książkach Moniki Sawickiej piszą jej czytelniczki:
„Monika Sawicka – autorka książek, które trzymają mocno za serce i nie pozwalają zasnąć. Kobieta pełna sprzeczności, mądra, troskliwa i czuła, potrafi godzinami z Tobą płakać, ale też rozśmieszy aż do bólu brzucha”.
„Najcieplejsza, umiejąca wyrazić słowami to, czego inni nawet nie dopuszczają do myśli, zmysłowa, elegancka, potrafiąca zrozumieć, pocieszyć i wesprzeć, ale przede wszystkim prawdziwa, życiowa i pełna zrozumienia oraz miłości dla wszystkich i wszystkiego dookoła. Taka właśnie jest Sawicka”.

Spotkanie z Moniką Sawicką będzie okazją do rozmów o jej bogatej twórczości, wielu wzruszeń i poruszających wyznań. Wybrane tytuły autorki to „Serwantka”, „Kruchość porcelany”, „Mimo wszystko”, „Dobrze że jesteś”. Wszystkie dostępne w naszym księgozbiorze!
Miłośników prozy Moniki Sawickiej i tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z jej twórczością serdecznie zapraszamy JJJ
Link do filmu przesłanego przez autorkę

 

 
Comments

No comments yet.

Leave a Reply

*